Hakkımızda

Italmare Lojistik Servis A.Ş. ailesi olarak müşterilerimizle etkileşim kurmanın en iyi yolunun onlara her türlü alternatif çözümü içinde barındıran hizmetler sunmak olduğuna inanmaktayız.

Bu inançla şirketimizde bulunan tümü yetenekli ve uzman personelimiz ile birlikte değişime yıllar içerisinde uyum sağlamış ve müşterilerimizin küreselleşen dünyadaki ihtiyaçlarına stratejik çözümlerimizle hızla cevap vermekteyiz.

Müşterilerimizin yeni hizmetlerden faydalanabilmeleri için gemi sahipleri, lojistik şirketleri, nakliye şirketleri, NVOCC, konteyner ve kargo göndericileriyle ortaklıklar yaparak uzmanlık alanlarımızı genişletmekteyiz.

Italmare Lojistik olarak zamanı yakından takip edip, hem nakliye acenteleri hem de lojistik operatörleri olarak yetkinliklerimizi geliştirmekte, hızlı, özenli ve verimli hizmetler sunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz her alanda, müşterilerimize çözüm üretebilen, konusunda uzman personelimiz ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. Günümüzde sürekli artan rekabet ortamında, lojistik desteğin müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilen firmamız her müşterisine özel çözümler üretebilmek için sektöründeki yenilikleri yakından takip etmekte ve bu değişikliklere bağlı olarak müşterilerimize iş ortağı zihniyetiyle çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz; Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla uluslararası lojistikte lider, yaratıcı bir çözüm ortağı olmaktır.