Italmare Lojistik Servis A.Ş

Italmare ailesi olarak müşterilerimizle etkileşim kurmanın en iyi yolunun onlara her türlü alternatif çözümü içinde barındıran hizmetler sunmak olduğuna inanmaktayız.

Bu inançla şirketimizde bulunan tümü yetenekli ve uzman personelimiz ile birlikte değişime yıllar içerisinde uyum sağlamış ve müşterilerimizin küreselleşen dünyadaki ihtiyaçlarına stratejik çözümlerimizle hızla cevap vermekteyiz.

Müşterilerimizin yeni hizmetlerden faydalanabilmeleri için gemi sahipleri,
lojistik şirketleri, nakliye şirketleri, NVOCC, konteyner ve kargo göndericileriyle ortaklıklar yaparak uzmanlık alanlarımızı genişletmekteyiz.

Italmare Lojistik Servis A.Ş

DENİZYOLU
TAŞIMACILIĞI

Dünya ticaretinin büyük bir kısmının denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde Italmare Lojistik olarak Türkiye ve Dünyanın bir çok limanları arasında uzman kadromuz ve geniş acente ağımızla dünya genelinde bir çok müşterimize kıtalar arası lojistik çözümler üretmekteyiz.  

HAVAYOLU
TAŞIMACILIĞI

Italmare Lojistik havayolu taşımacılığında dünya çapında geniş acente ağı, uzman kadrosu ve seçkin havayolları ile kurduğu çözüm ortaklıkları sayesinde fiyat ve nitelikli hizmet avantajı sunmakta, yüklerinizi dünyanın her noktasına, ister havalimanına, isterse kapıdan kapıya teslim olarak tam zamanında ulaştırmaktadır.

PROJE VE KOMBİNE
TAŞIMACILIK

Ürünün özelliği ve taşıma yapılan coğrafya gereği varış noktasına kadar birden fazla taşıma şeklinin kullanılması kombine taşımacılık organizasyonu gerektirir.  

GEMİ KİRALAMA
HİZMETLERİ

Deniz yolu taşımacılığında; Italmare Lojistik olarak müşterilerimize Broker, gemi kiralama, Parsiyel taşıma, Proje, / IMO Class yüklerin taşınması ve elleçlenmesi konusunda hizmet vermekteyiz.

INTERMODAL
TAŞIMACILIK

Müşterilerimizin yükleme aşamasındaki iş yükünü paylaşarak sektörlere özel çözümler sunmaktayız. Bu süreçte özel dolum ve ek işlem gerektirecek ürünleri kendi depolarımızda elleçleyip, katma değer sağlayacak hizmetler sunmaktayız.

ULUSLARARASI KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Lojistik faaliyetlerin önemli bir bölümünün gerçekleştiği karayolu taşımacılığında firmamız; müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri butik hizmet anlayışıyla sağlayan tecrübeli kadrosu, güçlü partnerleri ve acente ağı ile uluslararası seviyede kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

 • Nakliyat Süreci Ne Kadar Sürüyor?

  Uluslararası nakliyat sektöründe taşınma işlemleri, taşımanın yapılacağı yerin km uzaklığına ve taşıma esnasında kullanılması düşünülen güzergaha göre 24 saat – 30 gün arasında değişiklik gösterebilmektedir. Bu sürecin sizler için en aza indirgenebilmesi için firmamız yetkilileri ile yapacağınız anlaşma anında bu durumunuzu belirtmenizi tavsiye ve rica ederiz.
 • Taşımacılık Hizmetinde Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir?

  Taşımacılık hizmeti tamamen profesyonel kişilerce yapılması gereken ve yardımcı ekipman gerektiren bir hizmettir. Bu hizmeti tercih edecek olan kişilerin tamamen profesyonel ve sigortalı olarak taşıma hizmeti sunan firma ve kurumlardan hizmet almaları önemli bir husustur.
 • Lojistik Şirketi Olarak Hangi Çeşitli Seçenekleri Sunuyorsunuz?

  Biz, dünya genelinde lojistik hizmetleri sunan global bir nakliye şirketiyiz. Deniz, hava ve karayolu ile yük taşımacılığı sağlıyoruz ve her büyük ticaret pazarında temsilcilerimiz bulunmaktadır. Bu sayede, yüklerinizin teslimatını kolaylaştıracak gümrük kuralları ve düzenlemeleri hakkında bilgi sahibi olmaktayız. Ayrıca, elektronik çevrimiçi izleme imkanlarımız ve global dokümantasyon uzmanlığımız sayesinde sürecin kontrolünü ve güvenilirliğini sağlamaktayız.

  Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak deneyimli personelimiz, nakliye taşımacılığı gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde hizmet vermektedir. Her türlü yükünüzü deniz, hava veya kara yolu ile gerekli nakil araçlarına dahil edebiliyoruz.

  Bizimle çalışarak, yüklerinizin güvenli ve zamanında teslimatını sağlayabilirsiniz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza en uygun nakliye çözümlerini sunuyoruz.
 • Lojistik Danışmanlık Nedir?

  Markanıza değer katmak ve sektörde birlikte büyümek için siz değerli iş ortaklarımıza lojistik süreç danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Tedarik zincirinin etkin kullanımı, maliyetlerin düşürülmesi, iş verimliliğinin artması, denetim ve değerlendirmelerin daha sağlıklı yapılması, yatırımınıza uygun hareket etmek ve gerekli tüm raporlamalarla birlikte, bilgi ve teknoloji sistemlerini de aktif olarak kullanarak, iş geliştirmeye yönelik faaliyetleri sağlıyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Bizimle çalışmanız için bir çok sebep var.

Hakkımızda daha detaylı bilgi için →

Hızlı Ve Rekabetçi
Fiyatlandırma

Italmare Lojistik fiyatlandırma ekibi uzun yıllara dayanan tecrubesi sayesinde hizli ve rekabetci fiyatlandirma konusunda uzmandır.

Ekip Çalışması

Her işimizi özenle yapıyor ve ekip çalışmasının gücüne inanıp, bununla gücümüze güç katıyoruz.

Güvenilirlik

Firmamız için öncelikli kazanç, bizlere duymuş olduğunuz güveninizdir. Bu güveni boşa çıkarmamak bizim öncelikli hedefimizdir.

100%Profesyonel Ekip
100%Uygun Fiyatlı Hizmet
100%Memnuniyet Garantili
100%Geniş Müşteri Portföyü


Acil öncelik gerektiren kargolarınızın
taşınması için bize ulaşın.

Garantili ve Güvenliz Hizmet Italmare'de !